H Candice Swanepoel φωτογραφίζεται αποκλειστικά για το Harper's Bazaar Greece

Το super model είναι η cover star του τεύχους Φεβρουαρίου.

HARPER'S BAZAAR TEAM

Η Candice Swanepoel φωτογραφίζεται σαν μια μοιραία sci-fi ηρωίδα σε ένα φουτουριστικό σκηνικό με εντυπωσιακά αποκαλυπτικά σύνολα. 

H Candice Swanepoel φωτογραφίζεται αποκλειστικά για το Harper's Bazaar Greece
Ολόσωμο μαγιό Tropic of C, tropicofc.com. Σκουλαρίκια Chanel, LINEA PIU.
Candice Swanepoel HB269
Φόρεμα Alexandre Vauthier, alexandrevauthier.com. Δαχτυλίδι Chopard, Boutique Chopard. Παπούτσια Olivier Theyskens, oliviertheyskens.com. BEAUTY BAZAAR: Δημιουργήστε ένα έντονο smoky eye look με την παλέτα με σκιές ματιών The Essential Multicolor Eyeshadow Palette, The Little Black Palette της Bobbi Brown.
Candice Swanepoel HB269
Σακάκι The Attico, theattico.com. Μαγιό Tropic of C, tropicofc.com. Σκουλαρίκια Yun Yun Sun, yun-yun-sun.com.
Candice Swanepoel HB269
Φόρεμα Ralph Lauren, ralphlauren.com. Σκουλαρίκια Yun Yun Sun, yun-yun-sun.com.
Candice Swanepoel HB269
Παλτό Bottega Veneta, bottegaveneta.com. Σκουλαρίκια και κολιέ Bulgari, bulgari.com.
Candice Swanepoel HB269
Τοπ και παντελόνι Alexander Wang, attica. Σκουλαρίκια Ana Khouri, anakhouri.com. BEAUTY BAZAAR: Για εντυπωσιακό βλέμμα, επενδύστε στη μάσκαρα Monsieur Big της Lancôme.
Candice Swanepoel HB269
Going underground. Σακάκι Hermès, Boutique Hermès. Παπούτσια Jean Paul Gaultier, jeanpaulgaultier.com. Σκουλαρίκια Jacob & Co., jacobandco.com.
Candice Swanepoel HB269
Ολόσωμη φόρμα Jean Paul Gaultier, jeanpaulgaultier.com.
Candice Swanepoel HB269
Ολόσωμη φόρμα Alberta Ferretti, Eponymo Golden Hall.

Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία το Skylight One Hanson, το εμβληματικότερο και ψηλότερο κτίριο στο Μπρούκλιν. Τα εντυπωσιακά σκαλίσματα αλλά και τα περίτεχνα μωσαϊκά του κτιρίου διηγούνται την ιστορία της Νέας Υόρκης.

Φωτογραφίες: Greg Swales
Creative Director: JP Micaleff
Fashion Director: Sandy Armeni
Μακιγιάζ: Georgi Sandev @ Forward Artitsts
Μαλλιά: Josh @ Statement Artists
Μανικιούρ: Marysol
Σετ: Lucy Holt
Παραγωγή: AGP NYC
Βοηθοί styling: Miarianne Leslie, Christine Yoon
Location: Skylight One Hanson